דף הבית >> ביטוח חו"ל/ תייר/ לשוהה בחו"ל >> ביטוח לישראלים השוהים בחו"ל
 


  ביטוח לישראלים השוהים בחו"ל: 

עם דיוידשילד, יוצאים אל העולם בראש שקט


DavidShield מחויבת לשירות לקוחות בסטנדרטים גבוהים ביותר. אנו דורשים מעצמנו ערכים גבוהים ומדידים. ולשם כך ניסחנו אמנת שירות ייחודית הניתנת למדידה באופן כמותי ואיכותי, זמני תגובה והחזר תביעות מוגדרים, שקיפות, זמינות והתיחסות לערכי החברה הנמצאים בבסיס תפיסת שירות הלקוחות. אנו עומדים מאחורי כל מילה באמנת השירות ומזמינים אתכם לאתגר אותנו. 

הנסיון הרב שצברנו בתחום הביטוח הרפואי הבינלאומי ומערכת הקשרים שביססנו עם גורמים וספקים רפואיים ברחבי העולם, מאפשרים לנו לעשות עבור מבוטחינו מעל ומעבר לכל ביטוח אחר.הביטוח מבית דיוידשילד מספק לך מעטפת ביטוחית מלאה הכוללת תמהיל של שירותים, החל בביקורי רופא, בדיקות שגרתיות, אישפוז, בדיקות לילדים ונוער וכלה בניתוחים והשתלות.על בסיס היכרותנו רבת השנים עם צרכיהם של הישראלים בנסיעתם לחו"ל, בנינו מערך שירות מקיף של נציגים מקצועיים, קשובים ומנוסים, הערוכים לתת מענה לכל שאלה ועניין.

נציגינו זמינים עבורך בכל שעה ובכל יום וישמחו לייעץ ולסייע בהרבה אכפתיות, סבלנות ודאגה כנה לשלומך.

הביטוח הרפואי של DavidShield מעניק לישראלים ביטוח רפואי מקיף בכל שלב של שהייה ממושכת או מגורי קבע בחו"ל.

כיסוי רפואי למשפחה ישראלית ב- Relocation הינו מרכיב מכריע בהצלחתה של השליחות ולא משנה אם מדובר על Relocation פרטי, מטעם מקום עבודה, מעבר לצורך לימודים או פתיחת עסק.

כיסוי מקיף ושירות אישי וזמין, מבטיח שבני המשפחה המבוטחים יוכלו לממש את זכאותם לבדיקות, חיסונים, ביקור אצל רופאי משפחה וכמובן קבלת מענה וטיפול במקרים רפואיים דחופים או מורכבים. ביטוח רפואי ראוי ומספק אף משפיע על שביעות הרצון ממקום המגורים והשליחות.
בכדי להבטיח את רמת השירות ואת שביעות רצונכם, קבלת השירותים מגובה בשירות לקוחות זמין 24/7 בעברית, לישראלים מכל העולם.
אנו מקפידים הקפדה יתרה על שירות בסטנדרטים מחמירים המבוססים על אמנת שירות מאתגרת אשר נמדדת על בסיס קבוע.

בזכות אמנת השירות המאתגרת וההקפדה היתירה של כל עובדי החברה לפעול על פיה, תוצאות בקרת האיכות של מוקדי השירות מדברים בעד עצמם: 
• פניות לקוחותינו נענות בזמן שיא : שיחת טלפון נענית בתוך זמן ממוצע של 9 שניות.
• פניות בדואר אלקטרוני נענות ברוב המקרים תוך 12 דקות.
• פניות בפקס נענות לכל היותר תוך שעה.
• הטיפול בתביעותיך הרפואיות מבוצע על ידי נציגים שצברו ניסיון רב במוקד השירות ומכירים היטב את עולם הרפואה הבינלאומי, דבר המאפשר לנו לבצע עיבוד תביעות איכותי ומהיר במסגרתו החזרים כספיים מבוצעים לכל המאוחר בתוך 5 ימי עסקים בלבד ולרוב תוך שני ימי עסקים.
• הניסיון המעשי שצברנו מאפשר לך לקבל מענה מקצועי במצבי חירום (תאונת דרכים / ניתוח דחוף / בדיקה חיונית דחופה ועוד) על ידי נציגי שירות מיומנים ובמידת הצורך, על ידי אחד ממנהלי המחלקה הרלוונטית.

 

מדריך רפואי בחו"ל - צעד אחר צעד

אנו שמחים להציג בפניך, צעד אחר צעד, את הנושאים שלדעתנו יש לשים אליהם לב לקראת בחינה ורכישה של ביטוח רפואי לשהות ממושכת בחו"ל. בכל מקרה יש לבחון את המידע הכללי הרשום להלן ולבדוק את התאמתו למצבך הפרטני וביחס לחלופות העומדות לרשותך.

מדריך DavidShield בא להבהיר את המידע הרב באופן שיקל עליך להבין טוב יותר את הנושא, להבחין בין סוגי הביטוחים השונים המוצעים ליוצאים לחו"ל, ויספק מידע חיוני לגבי היקף הכיסוי הרפואי בכל אלטרנטיבה. בנוסף נבקש להציג בפניך את תמצית המידע לגבי פוליסת הביטוח הרפואי DavidShield .

שירותי הבריאות הנהוגים בחו"ל שונים בדרך כלל משירותי מערכת הבריאות הציבורית הנהוגה בישראל והמבוססת על חוק ביטוח בריאות ממלכתי. השוני בא לידי ביטוי בתפיסת השירות, בעלויות הטיפולים הרפואיים, בזמינותם ובצורך לקבל שירות מספקים רפואיים לא מוכרים, ספקים הדוברים שפה זרה והינם בעלי מנטליות וסדרי עדיפויות שונים מהמקובל בישראל. לרוב יתבססו השירותים בחו"ל על רפואה פרטית בעלות גבוהה מזו שאנו מורגלים אליה.

המדריך מחולק לארבעה חלקים 

צעד 1- רקע על ביטוח רפואי בחו"ל

• מדוע צריך ביטוח רפואי מקיף בחו"ל ?
• מדוע יש צורך בשמירה על הזכאות לקבלת שירות רפואי בישראל, גם בעת שהייתך בחו"ל ?
• מי צריך ביטוח רפואי בחו"ל ? האם ביטוח רפואי מקיף מתאים לכולם?
• מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לחו"ל לביטוח רפואי ?
• הכיסוי ביטוחי של תוכניות DavidShield. מה יתרונותיו עבורך כמבוטח?
• סיפורי מבוטחים.
• עיקרי הכיסוי בפוליסת DavidShield.

מדוע צריך ביטוח רפואי מקיף בחו"ל? 
חוק ביטוח בריאות ממלכתי הנהוג בישראל, אינו מכסה אותך בעת שהותך מחוץ לגבולות המדינה. יתר על כן, במקרה ותשהה בחו"ל לתקופה ממושכת (שנתיים ויותר) יתכן וזכויותיך לקבלת טיפול רפואי בארץ .
בביקורי מולדת ובחזרה הקבועה ארצה יפגעו בהתאם לתיקון לחוק ביטוח בריאות ממלכתי ותקנות הביטוח הלאומי. 
במידה ושהותך המתוכננת הינה קצרה וארעית (עד שלושה חודשים), יתכן ותוכל להסתפק בביטוח נסיעות לחו"ל. יחד עם זאת, אם הנך מתכוון לשהות בחו"ל לטובת מטרות עיסוק או אחרות שלא היית רוצה לקטוע עקב בעיה רפואית לא צפויה– הרי שתזדקק לביטוח רפואי מקיף ולתקופה בד"כ בלתי מוגבלת. ביטוח מקיף שכזה יעניק כיסוי הן במקרי חירום והן לצרכי רפואה שוטפים בנוסף יינתנו גם רפואה אבחנתית ומונעת שאינם מכוסים בביטוח נסיעות לחו"ל. 

מדוע יש צורך בשמירה על הזכאות לקבלת שירות רפואי בישראל, גם בעת שהייתך בחו"ל ?
זכויותיך לקבלת טיפול רפואי במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי, עלולות להיפגע במקרה של שהות ממושכת בחו"ל לתקופה העולה על שנתיים*. יכול להיות שעקב שהות ארוכה בחו"ל לא תהיה זכאי לקבלת שירות בקופת החולים בה היית חבר עת שהית בישראל , במהלך ביקורי מולדת ובעת החזרה הקבועה ארצה. תוכניות הביטוח של DavidShield מעניקות בנוסף לכיסוי הרפואי בחו"ל, גישה כללית לשירותים רפואיים בישראל מכח הפוליסה, ללא תלות בזכאותך לקבלת שירותים אלה במסגרת החוק האמור.(*נכון ל 01/01/2011 על פי חוק המוסד לביטוח לאומי ותקנותיו.)
מי צריך ביטוח רפואי בחו"ל ? האם ביטוח רפואי מקיף מתאים לכולם?
כל אדם השוהה בחו"ל לתקופה ממושכת, אינו יכול להסתפק בכיסוי ביטוחי מצומצם כדוגמת ביטוח נסיעות לחו"ל המקנה כיסוי לאירועי חירום רפואיים בלבד. בד"כ רוכשים את הביטוח הרפואי השוהים בחו"ל למעלה משלושה חודשים, בעלי משפחות, אנשי עסקים, עובדי חברות, סטודנטים וכיו"ב. הביטוח הרפואי המקיף אינו מתאים לתיירים ולנוסעים שאופי שהותם בחו"ל הינו ארעי. גם תיירים השוהים בחו"ל לתקופות העולות על שלושה חודשים, למטרת טיול, יכולים להסתפק בביטוחי נסיעות ייעודיים המתאימים לצורכיהם.
מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לחו"ל לביטוח רפואי? 
ביטוח נסיעות לחו"ל מיועד לנוסעים לחו"ל שאופי שהותם ארעי ובד"כ קצר. הביטוח מעניק ביטוח נסיעות לחו"ל הינו זול מאד יחסית אך הוא קצוב בזמן, מוגבל בהיקפו ומעניק כיסוי לאירועי חירום בלבד. ניתן להצטרף לביטוח נסיעות לחו"ל רק בטרם היציאה מן הארץ וצריך לזכור שזכותה של החברה המבטחת להחזירך ארצה להמשך הטיפול או לסיים את ההתקשרות עמך בתום תקופה שנקצבה מראש ושלאחריה היא אינה מחויבת להאריך את הביטוח. ביטוח רפואי מקיף יאפשר לך וליקיריך קבלת טיפול רפואי הן בשגרה והן בחירום, מבלי לשנות את שגרת חייך ואצל ספקי השירות הטובים ביותר. הביטוח בד"כ אינו קצוב בזמן וניתן להצטרף אליו גם בעת שהותך בחו"ל. להשוואה כללית, לפי נושאים, בין ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח רפואי מקיף. 

הכיסוי ביטוחי של תוכניות DavidShield. מה יתרונותיו עבורך כמבוטח?
• תקרת הכיסוי הרפואי הינה 5,000,000$ או €3,800,000 לפי סוג המטבע בפוליסה והמדינה בה הינך מתכוון לשהות.
• התכנית בד"כ אינה מוגבלת בזמן, גם אם חל שינוי במצב הבריאות של המבוטח.
  בחירה חופשית של ספקי השירות הרפואי  ובכלל זה - רופאים, בתי המרקחת, מרפאות ובתי החולים. במדינות רבות בהן קיימים ספקי שירות בהסדר, קבלת שירות נעשית באמצעות הצגת כרטיס המבוטח וללא צורך בתשלום מראש והגשת תביעה להחזר.
• כיסוי רפואי עולמי במדינת השהות ומדינות נוספות בהתאם למסלול הביטוח שרכשת. כיסוי למקרי חירום גם במדינות שאינן כלולות במסלול הביטוח שרכשת. 
• כתב שירות מקיף לטיפולי שיניים בעת חופשות וביקורי מולדת בישראל כלול ברוב התכניות
• מוקד שירות לקוחות וחדר רופאים דוברי עברית 24/7 גם בשבתות וחגים באמצעות שיחה בחיוג חינם מרוב מדינות העולם או דרך עמוד ה- facebook שלנו.
• קבלת שירות רפואי בתקופת ההמתנה שבחוק הביטוח הלאומי, ככל שנקבעה, בעת החזרה לשהות קבע בישראל.
• הזכות להמרת פוליסת DavidShield בעת שובך ארצה לשהות של קבע, לפוליסה לביטוח רפואי בחברה המבטחת המיועדת לתושבי ישראל – ללא חיתום רפואי חדש וללא תקופות המתנה. 
עיקרי הכיסוי בפוליסת DavidShield 
פוליסת DavidShield מכסה הוצאות עבור שירותים רפואיים במדינת היעד, במדינות אחרות על פי תנאי הפוליסה, בביקורי מולדת ובמידת הצורך גם לאחר החזרה הקבועה ארצה עד להשבת זכויותיך בחוק ביטוח בריאות ממלכתי (תקופת ההמתנה). כדי לדעת מה לא מכוסה בפוליסה, יש לקרוא את פרק הסייגים והחריגים. 
הכיסוי הביטוחי כולל בין השאר - בדיקות שגרתיות, התייעצויות עם רופאים ורופאים מומחים, מעקב הריון, לידה וסיבוכיהם, בדיקות מעקב התפתחות הילד, תרופות וחיסונים לילדים, אשפוזים, ניתוחים ושיקום לאחר ניתוח, השתלות, בריאות הנפש פיזיותרפיה, כירופרקטיקה ועוד.
אודות תוכנית ביטוח הבריאות של DavidShield לישראלים בחו"ל 
DavidShield פועלת מעל 10 שנים במטרה לתת לישראלים המתגוררים בחו"ל מענה ביטוחי מקיף מותאם לצרכים הרפואיים בכל אחת ממדינות העולם. תכנית DavidShield היא תוכנית הביטוח הרפואי היחידה אשר מותאמת לצרכיו של הישראלי הנמצא בחו"ל לתקופה ממושכת. 
בנוסף לכיסוי רפואי מקיף בשגרה ובחירום בחו"ל (לחץ כאן לעיון בכיסויי הפוליסה) המבוטח מקבל טיפול רפואי בעת ביקורי מולדת ובעת חזרתו לשהות קבע בישראל ללא זמני המתנה ואכשרה. 
צעד 2 - פירוט כיסויי הפוליסה בהתאם למדינות הרילוקיישן
חברת DavidShield פועלת כעשור רבות על מנת להפוך את החיים מעבר לים להרבה יותר קלים בכל הקשור לנושא הבריאות. DavidShield ערוכה לספק לכל מבוטח את ביטוח הבריאות המקיף והכדאי ביותר עבורו בהתאם למדינה בה הוא נמצא. בחר את מדינת היעד כדי שנוכל להתאים עבורך את הפוליסה עם הכיסויים המתאימים לך. 
ביטוח רפואי DavidShield - פירוט עיקרי כיסוי הפוליסה
לפניך עיקרי פוליסת הביטוח הרפואי. לכל מדינה תוכנית ביטוח ממוקדת לפי מדינת היעד של המבוטח. 
המבוטח בוחר את הספק הרפואי ( רופא, מעבדה, בית המרקחת או בית חולים )פוליסת DavidShield מאפשרת לך בחירה חופשית של הרופא המטפל ומקום האשפוז מבין מאות אלפי הרופאים, בתי החולים, בתי המרקחת וספקי השירות, בכל העולם.
רכישת תרופות- בשונה מתרופות בישראל שרובן כלולות בסל הבריאות במחיר מסובסד תרופות בחו"ל הן דבר יקר. פוליסת ביטוח בריאות בחו"ל של DavidShield כוללת כיסוי לכל תרופה הנמצאת בסל התרופות ושתינתן ע"י הרופא המטפל, בכפוף להשתתפות העצמית. תרופה שאינה בסל, אך תירכש באמצעות בית מרקחת שבהסכם, תהיה בעלות השתתפות עצמית בלבד. במקרה של צורך בתרופות למחלות כרוניות, ההשתתפות העצמית היא לכל תרופה ולכל אספקה בנפרד. 
בחירת בית החולים לצורך אשפוז, אשפוז יום, אבחון, טיפול רפואי או ניתוח פוליסת DavidShield מאפשרת בחירה חופשית מתוך אלפי בתי החולים ומוסדות רפואיים ברחבי העולם הכלולים בהסכם. בתיאום מראש עם מוקד שירות הלקוחות תוכלו לבחור את מקום האשפוז הנוח לכם, ללא כל עלות מלבד ההשתתפות העצמית. הכיסוי כולל חדר חצי פרטי, עלות הטיפול והבדיקות הנדרשות ובמקרה של ניתוח גם את שכר המנתח, הרופא המרדים והוצאות חדר הניתוח.
פוליסת DavidShield מכסה גם מקרים בהם לא ניתן לדחות את הטיפול עד לביקור ראשוני אצל רופא ויש צורך להגיע לחדר מיון.
שמירת רצף זכויות רפואיות בישראל חוק ביטוח בריאות ממלכתי ותקנות הביטוח הלאומי בישראל מגבילות את הזכאות לקבלת שרותים רפואיים לתושבים חוזרים, וקובעות תקופת המתנה לקבלת שירותים. פוליסת DavidShield מאפשרת לך לקבל שירותים רפואיים עם שובך ארצה, ללא כל בירוקרטיה וללא תקופת המתנה.
כיסוי רפואי מקיף להיריון ולידה - תקופת ההיריון היא תקופה של שינויים. אנו ב—DavidShield יודעים שההיריון והלידה בחו"ל הם חוויה קצת אחרת ושעליכם להרגיש בטוחים ולדעת שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.
לפי תנאי הפוליסה, עליכם להודיע על מצב ההיריון עד לשבוע ה-16 למוקד שירות הלקוחות של DavidShield.
הפוליסה כוללת כיסוי למעקב היריון, בדיקות אולטרה סאונד, מי שפיר וכו', וכן כיסויים לסיבוכי היריון אפשריים כגון הפלות, סוכרת היריון, אנמיה וכו'. בנוסףן כיסוים לאם ולתינוק לאחר הלידה הכוללים טיפול ומעקב אחר היולדת וכן טיפול בתינוק עד היום ה-31 לחייו.
בתום תקופה זו יש לצרף את התינוק שנולד לפוליסה. מומלץ להתחיל בתהליך הצירוף לאחר שבועיים מיום היוולדו. הכיסוי להיריון וללידה ניתן לאחר 12 חודשים מתחילת הביטוח, ובכפוף להשתתפויות עצמיות בהתאם לפוליסה. 
בדיקות מעקב וכיסוי רפואי לילדים ונוער  - המעבר לחו"ל כרוך בחששות, והרבה מהן קשור לילדים. איך הם ישתלבו?  איך הם יתגברו על מחסום השפה? מה קורה בהקשר לטיפול רפואי ?אנו בביטוח רפואי לחו"ל DavidShield עושים הכל כדי שהילדים שלכם יקבלו את השירותים הרפואיים ברמה הגבוהה ביותר, כמו בארץ, ובכל שלב יהיה מי שיעקוב וילווה אתכם ואותם אחר התפתחותם. אנו מלווים את הילד מיום ה-15 להיוולדו (במקרים בהם הילד נולד בחו"ל) ועד הגיעו לגיל 18, ומאפשרים לכם ולו לקבל את כל השירותים הרפואיים משירותי "טיפת חלב", חיסונים, בדיקות מעקב, רופא התפתחותי ועד טיפולים מיוחדים.
מעקב התפתחות התינוק והילד - כולל קבלת כל החיסונים הדרושים להתפתחותו. רופא הילדים ימליץ ויבצע את החיסונים מלידת התינוק ועד הגיעו לגיל 16. במידה וקיימים חיסונים מיוחדים במדינת היעד שלכם, ילדכם יהיה זכאי לקבל אותם, בהוראת הרופא המטפל.
טיפולים מיוחדים- פוליסת DavidShield כוללת כיסוי לריפוי בדיבור, במקרים של גמגום או קשיים בתקשורת מילולית, וכן כיסוי לריפוי בעיסוק במקרים של בעיות מוטוריות, קשיי ריכוז והפרעות קשב וריכוז. כי גם במקרים בהם הילד סובל מקשיי התפתחות פיזיים או נפשיים, אנו ב- DavidShield דואגים שהוא יקבל את העזרה המקצועית הטובה ביותר כדי להקל על כל המשפחה בארץ זרה. הכיסויים למקרים אלה ניתנים בהמלצת הרופא המטפל.
חוות דעת שניה - במקרה של בעיה בריאותית, לעיתים עולה צורך להתייעץ עם מומחה נוסף. אנו לא רוצים שתתפשרו על הטיפול הרפואי ולכן פוליסת DavidShield מאפשרת לכם לקבל חוות דעת של מומחה נוסף, לפני שאתם מחליטים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מבין אלפי הרופאים שבהסכם רופא מומחה נוסף ולשמוע את חוות דעתו.
ניתוח ושיקום בחו"ל- לא פשוט לעבור ניתוח, ורחוק מהבית קשה עוד יותר. כדי להקל עליך פוליסת רילוקיישן DavidShield מאפשרת לך לבחור את הרופא המנתח, את הרופא המרדים, את בית החולים המתאים לכם וגם את מועד הניתוח, אם הדבר אפשרי.הבחירה נעשית מתוך מאגר המכיל מספר רב של רופאים ובתי חולים מהם תוכל לבחור. אתה יכול לבחור לבצע את הניתוח בכל מקום בעולם וגם בישראל כמובן. הכיסוי הביטוחי כולל גם את הוצאות האשפוז בבית החולים ואת הוצאות השיקום הכוללים שהייה בבית החולים או במרכז רפואי לאחר הניתוח, שירותי אחות, טיפולים מיוחדים הדרושים לתהליך ההחלמה ועוד.
כיסוי להשתלות – אתם מכוסים גם במצבי רפואיים מורכבים פוליסת DavidShield כוללת כיסויים גם למצבים רפואיים הקשים ביותר לרבות במקרה של צורך בהשתלה של ריאה, לב, כליה, לבלב, כבד וכיו"ב. במקרה של צורך בהשתלה, הכיסוי הביטוחי המקיף שלנו כולל הערכת מומחה, תהליך ניתוח ההשתלה, השתלה חוזרת במקרה הצורך וכיסויים רפואיים נוספים הנדרשים לביצוע הליך ההשתלה 
כיסוי מיוחד לפיזיותרפיה וכירופרקטיקה-  לסובלים מבעיות גב, טיפולי פיזיותרפיה או כירופרקטיקה הם צורך חיוני ולא מותרות. פוליסת DavidShield כוללת כיסוי מיוחד לטיפולים אשר ניתן לקבל באמצעות הפנייה מרופא מטפל. מכסת הטיפולים על פי הפוליסה הינה 12 טיפולים לשנה קלנדארית לכל בעיה רפואית. 
שירותי בריאות הנפש- פוליסת DavidShield מכילה כיסוי מיוחד לטובת טיפול פסיכולוגי או טיפול פסיכיאטרי הכולל אבחון וטיפול רפואי ו/או תרופתי. הכיסוי ניתן לאחר תקופת המתנה של 12 חודשים ואבחון של רופא מומחה.
מימון בדיקות רפואיות תקופתיות- אנו ב-DavidShield מאמינים ברפואה מונעת. לכן מדי שנה אנו מממנים בדיקות רפואיות תקופתיות בהתאם לתכנית הביטוח להמלצת הרופא המטפל. הבדיקות כוללות:
• בדיקת הערמונית
• בדיקות דם
• בדיקה גניקולוגית
• בדיקת צוואר הרחם
• בדיקת צפיפות העצם
• ממוגרפיה
• ועוד... 
גם אם הכל בסדר, אנו ממליצים אחת לשנה ללכת להיבדק. על חשבוננו כמובן.
כיסוי לספורט חורף – סקי-במדינות רבות בעולם בחורף, תופסות חופשות הסקי מקום מרכזי בהוויה המקומית. כדי שתוכל ליהנות מגלישה ללא חשש, פוליסת ביטוח בריאות של DavidShield כוללת כיסוי מיוחד למקרה של פציעה כתוצאה מעיסוק בספורט חורף באתרים מורשים ומוסדרים. 
פינוי רפואי אווירי תוספת 'כיסוי עולמי' גם במקרה חירום פוליסת DavidShield מעניקה לך "כיסוי עולמי" וזו אינה קלישאה. גם אם אתה נמצא במדינת עולם שלישי או במקום נידח וקיים חשש לחייך, אנחנו נגיע אליך ונעניק לך סיוע רפואי. פוליסת DavidShield כוללת כיסוי מיוחד להובלת חירום אווירית או ימית, במקרה של חשש לחיי המבוטח, כתוצאה ממצבו הבריאותי ואי יכולת להעניק לו טיפול במקום הימצאו. 
הכיסוי אינו כלול בפוליסה הבסיסית וניתן להוסיפו בכל עת.  
טיפולי שיניים בישראל – כי אין כמו בבית טיפולי שיניים בחו"ל יכולים להצטבר לאלפי דולרים. כדי להבטיח שמחיר הטיפול לא יגרום למבוטח לדחות טיפולי שיניים, רוב תכניות הביטוח של DavidShield כוללות חבילת הטבות המאפשרת לכל בני המשפחה לקבל טיפולי שיניים בישראל לרבות: בדיקות כלליות, צילומים, סתימות ועקירות. טיפולים מורכבים במיוחד כגון טיפול שורש או כתר, יינתנו בהשתתפות סמלית בלבד. בהגיעכם לביקור מולדת בישראל, תוכלו לקבל טיפול באחת מהקליניקות הכלולות בהסכם עם רשת מרפאות פרטית בארץ ולחסוך הרבה מאד כסף. את התור מומלץ לתאם מראש.

מימון כרטיסי טיסה– כי ברגעים הקשים טוב שיש משפחה
אנו ב-DavidShield מבינים כי במקרה של אשפוז ממושך עקב ניתוח מורכב, במיוחד בחו"ל, ישנה חשיבות לתמיכה המשפחתית במטופל כדי בהצלחה לסייע בתהליך ההחלמה. פוליסת DavidShield כוללת כיסוי מיוחד למימון כרטיסי טיסה לבני משפחה מדרגה ראשונה בהם הורים, אחים, או בני זוג מישראל למדינה בה עברתם את ההליך הרפואי עד לתקרה של 1,000 $ בארה"ב ועד לתקרה של 750 € מחוץ לארה"ב.
השירות ניתן בתאום עם מוקד שירות הלקוחות בטלפון 972-9-8920950 + 
עיקרי החריגים והסייגים של הפוליסה 
• תקופת המתנה - הכיסוי במסגרת הפוליסה הינו מיידי, למעט מקרים מסוימים הדורשים תקופת המתנה.
• הפלה מלאכותית שאינה מסיבה רפואית..
• תאונות ו/או פציעות שקרו כתוצאה מספורט אתגרי בכלל או סקי שלג שהתבצע מחוץ לאתרים ומסלולים מורשים ומסומנים, וכל ספורט או פעילות אתגרית שהעוסק בהם מסכן את עצמו בצורה מהותית.
• בדיקות ראייה, אבחון קוצר ראייה, אימוני עיניים וראייה, ניתוח לייזר או כל טיפול רפואי אחר שמטרתו תיקון קוצר ראייה, התאמת משקפיים או עדשות מגע והאביזרים הנלווים עצמם
• בדיקות שמיעה, עזרי שמיעה, שתלי שמיעה ואביזרים רפואיים אחרים לשיפור השמיעה.
• טיפולי נשירת שיער, כולל פיאות, השתלות שיער ו/או תרופות למניעה או טיפול בנשירת שיער
למעט עקב טיפול רפואי הגורם לנשירת שיער ככימותרפיה.

• אבחון וטיפול בהפרעות שינה, לרבות טיפול רפואי למניעת הפרעות שינה.
• התאמת משקל או טיפול בהשמנה ו/או בניתוח לטיפול בהשמנה.
• טיפול או ניתוח מסיבות קוסמטיות לרבות ניתוח אף, הגדלת/הקטנת חזה, הסרת צלקות.• חיסונים וטיפולים הניתנים שלא לצורך רפואי ו/או למטרות הגירה.
• בדיקות לגילוי וירוס HIV ו/או לגילוי מחלת האיידס ו/או לגילוי מחלות הקשורות לאיידס.
• טיפולים שאינם מוכרים על ידי מדע הרפואה, טיפולי שיניים וחניכיים
• מחלות מין.

צעד 3 – הצעת מחיר ראשונית
לצורך קבלת הצעת מחיר ראשונית לביטוח רפואי בחו"ל,דברו איתנו
צעד 4 - הצטרפות לביטוח הרפואי של DavidShield
מעוניינים להצטרף לביטוח הרפואי של DavidShield לישראלים בחו"ל?
אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לסייע ולענות על כל שאלה בנושא ביטוח רפואי בחו"ל.

(**מתוך אתר חברת כלל-דיויד שילד, וכפוף לתנאי הפוליסה העדכנית)

 

לצפייה בפוליסה לחץ כאן


Go Back  Print  Send Page
 
 
עזרא מיכאלי סוכן הביטוח שלי
לייבסיטי - בניית אתרים